Wedstrijden

Wilt u weten wie wanneer waar speelt klik dan HIER. Houdt voor de zekerheid de HandbalNL app in de gaten mochten er plotselinge veranderingen zijn!

Klik hieronder om de nieuwsbrief van SOS-Kwieksport te lezen!

5- euroclub

Wilt u onze vereniging steunen, dan kan dit door lid te worden van de    

5- euro club. Door een kleine bijdrage steunt u ons al enorm.
En u maakt kans op mooie prijzen!

Klik hier om meer te lezen.

Sponsors

Wilt u weten wie onze vereniging helpt, klik dan hier om onze sponsors te zien.

Voorzitter
Ik ben super trots dat ik de voorzitter van de gezelligste handbal vereniging van Den Haag en omstreken mag zijn. Bij ons gaat sporten en gezelligheid hand in hand. Toen ik begon als voorzitter zag ik een mooie vereniging met veel
potentie. De afgelopen tijd heeft dit zich ook bewezen door dat we verschillende kampioenschappen binnen gehaald hebben. Daarnaast wordt er hard gewerkt aan persoonlijke ontwikkeling van de spelers en trainers/begeleiders. Naast de sportieve prestaties onderscheiden wij ons ook door de feesten en partijen die er georganiseerd worden op de vereniging. Kortom een mooie club om trots op te
zijn!
                                                                     - Radjesh Kalloe
Bestelt u wel eens online?
U kunt dan ook de vereniging helpen via sponsorkliks. Wilt u weten hoe lees dan hier!

Bentelostraat 100

2545 NT, Den Haag

info@soskwieksport.nl

  • White Facebook Icon

Website gemaakt en onderhouden door Nigel Heidt